Talebe TÜRK Özgür ve Çağdaş E Öğrenme Birliği

Site Yonetim Ekibi
TalebeTURK.com Tanıtım Kampanyası Başladı
yazan Site Yönetimi Ekibi - 19 Temmuz 2008, Cumartesi, 21:55

Sitemizin daha etkin tanıtımı ve faaliyet alanının gelişmesi için reklam kampanyası tanıtım kampanyası başlatıyoruz. Bu amaçla siz değerli ziyaretçilerimizin bize destek olmasını istiyoruz.
Sizde eğitim seferberliği alanında bir mum yakmak istiyorsanız lütfen tanıtım kampanyamıza katılın.
Neler yapabilirsiniz?

1. Okulunuzda , dershanenizde, yurdunuzda, arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz arasında bizi tanıtabilirsiniz. Sitemize girmeleri için tavsiyede bulunabilirsiniz.

2. Email listenizdeki kişilere TalebeTÜRK reklam maillerinden gönderebilirsiniz.Mail içeriklerini TalebetTÜRK.com Tanıtım buradan temin edebilirsiniz.

3. Facebook, Orkut gibi sosyal sitelerde TalebeTURK.com gruplarına katılabilir arkadaşlarınıza katılım için davetiye gönderebilirsiniz.

4. Siteniz varsa TalebeTURK.com tanıtım bannerlarını sitenize yerleştirebilirsiniz.

5. Forumlara, Bloglara TalebeTURK.com linkli mesajlar bırakabilirsiniz

6. Eğitim gönüllüsü tanıdıklarınızın mail adreslerini talebeturk@talebeturk.com adresine bildirerek onlara bizim mail atmamızı sağlayabilirsiniz.

Daha sayamadığımız ve çoğu çok kısa zaman alan faaliyetler ile sizde eğitim seferberliği için bir mum yakabilirsiniz.