Talebe TÜRK Özgür ve Çağdaş E Öğrenme Birliği

 • seviyorum bu dersi
  Self enrolment

 • Sitemizde inanılmaz kolay ders verme imkanı hizmete başladı. Kullanım kolaylığı esas alınan forum derslermizde size ait bir forum başlığı açılıyor ve siz istediğiniz bilgiyi sadece Yeni konu ekle buttonuna basark worde yazı yazar gibi ekleyebiliyorsunuz.

  Sadece 2 buttona basarak yeni bilgi girişi yapabilir. Word ve excel de hazırladığınız içerikleri kopyala yapıştır yaparak internette yayınlayabilirsiniz

  Bloklardan farkı derslerinize test, quiz, vize gibi ek özellikler katabilirsiniz.
  Günlük hayatta yaşadığınız tecrubeleri iş ile ilgili uzun süre arayıpda bulduğunuz bilgileri istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz tek bir adres olsun istemrmisiniz? Sizde kendi adınıza forum dersi açmak için talebeturk@talebeturk.com mail adresine mail ile
  Adınızı
  Soy Adınızı
  Dersin adını
  TalebeTURK.com kullanıcı adınızı

  gönderin hemen forum dersinizi açıp kullanıcı adınıza yetki verelim.
  Self enrolment
 • Endüstriyel otomasyon ve Bilişim Teknolojileri alanında yapılan işlemleri anlatacağımız ders. Dersle genelde sohbet tarzı olacak ve hem yeni kazanılan tecrubelerin kalıcı olması hemde burada tecrubelerden başkalarında faydalanması ve bilgi aktarabilemsi tasarlanmaktadır.
  Self enrolment
 • Artık sizde sesinizi özgür bir biçimde tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Sitemizdeki tüm üyelerimiz istedikleri makaleleri buraya ekliyebilirler. Kendi bilgi birikimlerini buradan tüm dünya ile paylaşabilirler.
  Misafir erişimiSelf enrolment
 • Neyi nasıl yaparım?
  Bu bölümümüzde başınıza gelen ,sizi uzun süre uğraştıran ve sonunda çözdğünüz konular hakkında forum tarzı bir ders yazabilirsiniz.
  Bu derste içerik tamamen üyelerimizin isteği ile oluşuyor. Herkez kendine göre bir makale veya Nasıl yapılır belgesi ekleyebilir. İçerik üyelik kuralları ihmal edilmediği sürece serbestir.
  Self enrolment
 • İnternette başkalarının faydasına olduğunu düşündüğünüz ve diğer kategorilere uygun olmayan içerikleri bu dersimize ekliyebilirsiniz. Burası serbest bölge konular tarafsız.
  Self enrolment

 • İnternette faydalı içerikli uygun gördüğünüz sitelerin adreslerini ve açıklamalarını buraya ekleyebilirsiniz.

  Self enrolment
 • Günlük hayatta başınıza gelen ve sizi rahatsız eden olayları buradan tüm dünyaya duyurabilirsiniz.
  Self enrolment
 • Bu ders ile TalebeTURK.com sitesinden nasıl faydalanabileceğinizi öğreneceksiniz. Hem diğer üyelerimiz tarafından verilen derslere katılmak hemde kendi uzman olduğunuz konularda nasıl ders içeriği hazırlyacağınızı bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Bu derse sadece sitemiz öğretmenleri giriş yapabilir.
  Self enrolment
 • Bu ders ile TalebeTURK.com sitesinden ana prensiblerini ve varoluş nedenleri burada açıklanmaktadır
  Misafir erişimiSelf enrolment